(0 votes)

Tırnak Etlerinizi Neden Kesmemelisiniz

TranscriptionStar offers go for interviews, lectures, audio recordings, seminars and conferences at student friendly prices! Çoğu insana tırnak etlerinin kesilmesi daha güzel bir görüntü yarattığı düşüncesini verse de, gerçek hiç öyle değil. En azından sağlık açısından. Estetik olarak tartışacak halimiz yok tabii ki. 

Tırnak eti, tırnak yatağını enfeksiyona karşı koruyan bir bariyer görevi görür. Kesici aletlerle doğranırcasına ortadan kaldırıldığında tırnak yatağınıza giden yolun tüm kapıları açılır. Kime? Bakteri ve mantara. İşlem yaptırdığınız aletlerin düzenli olarak steril edildiğini varsaymazsak, kan yoluyla bulaşan hastalıkları da göze almanız gerekir. Sağlıklı olmak için verdiğiniz o kadar uğraştan sonra bu kadar kolay kaçınılabilinir bir hatadan dolayı sağlığınızdan olmanızı hiç istemiyoruz. 

Tırnak etlerinizi bir kere kestiğinizde, uzmanınız ne kadar iyi olursa olsun, ölü hücrelerle birlikte canlı hücreler de hasara uğrar. Bu durum etlerinizin çok çabuk ve eskisinden daha kötü bir durumda uzamasına sebep olur. Fark ettiyseniz eğer, klasik manikür yaptıran, yani tırnak etlerini kestiren insanların daha sık maniküre ihtiyacı olur. 

Kesilmesinde ihtiyaç olan tek yer tırnaklarınızın kenarlarından kalkan şeytantırnaklarıdır ki onların alınmasında bir sakınca yoktur. Aksine, alınmazsa canınızı acıtabilir. 

Tırnaklarınız ve genel sağlığınız için doğru olan tırnak etlerinin geriye itilmesidir. Bu şekilde hem kalkanı bozmamış olursunuz hem de düzenli bakım yapıldığında etler eskisine göre daha düzgün görünür. Tırnak etleri, portakal ağacı çubuğu yardımıyla fazlalığı alındıktan sonra tırnak eti çıkarıcı ve ucuna pamuk sarılmış çubukla geri itilebilinir. 

Klasik manikürün fanatikleri, bizim spa manikür adını verdiğimiz bu güzel bakımın gerçek manikür olmadığını başta savunsa da, iki-üç sefer spa manikür yaptırdığında bir daha asla etlerini kestirmek istemiyor. Haklılar da... Sağlıklı ve bakımlı görünen elleri kim istemez.

At best essay writing service review platform, students will get best suggestions of http://cheapessaywritings24.com/what-is-the-best-custom-essay-service/ what is the best custom essay service by expert reviews and ratings.
Read here. We are experts with more than 10 years of experience. Get Resume Writing Tips along with Essay, Cover Letter or Resume. 122 times Last modified on Cumartesi, 11 Kasım 2017 20:22
Jones

Best follow site. Lets first discuss how a custom essay is written and the qualities it should have before delving into our companys custom Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nos exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

go,Write my papers discount code - Dissertation Presentation Slides

Leave a comment

site that makes that perplexing technical content sound coherent and free from technical jargons. Professional Copywriting Services. Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

We will carefully check your paper twice to ensure that your essay is absolutely flawless. Don't hesitate to ask http://littlemaichauhomestay.com/service-quality-gap-analysis-thesis/ Services to help you!